top

BIP


Finał Strefy Wroclawskiej Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych
piątek, 03 czerwca 2016 14:03

19 maja 2016r. we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim odbył się Finał Strefy Wrocławskiej Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych. Drużyna chłopców reprezentujących naszą szkołę w klasyfikacji ogólnej zajęła II miejsce. Dziewczęta drużynowo uplasowały się na III . W każdej z konkurencji 6-ciu pierwszych zawodników zakwalifikowało się do Finału Wojewódzkiego:

 

  • 1 miejsce:     Sobczak Kacper                 - bieg na 110 ppł. (16,84s)
  • 2 miejsce:     Pyc  Julia                              - rzut oszczepem (32,11m)
  • 3 miejsce:     Andrzejczak Jarosław        - rzut dyskiem (37,46m)
  • 3 miejsce:    Piskozub Martyna               - rzut dyskiem (25m)

kwalifikacje bez medali:

  • 4 miejsce:    Krzywańska Nina                 - rzut oszczepem (27, 51m)
  • 4 miejsce:    Sobczak Dominika               - bieg na 1000 (3:23,87min)
  • 4 miejsce:    Żebracka Milena                  - bieg na 300m ppł. (55,73s)
  • 4 miejsce:    Fajkowska Julia                    - rzut dyskiem (22,55m)
  • 5 miejsce:    Puszyński Robert                 - skok wzwyż (150cm)
  • 5 miejsce:    Krawczyk Dawid                  - bieg na 110m ppł. (20,16s)
  • 6 miejsce:   Małaniak Marta                    - bieg na 300m (46,84s)

Wyniki pozostałych zawodników, którzy brali udział w zawodach ale nie zakwalifikowali się do finału.

  • 7 miejsce:   Matysiak Katarzyna             - bieg na 1000m (3:41,92min)
  • 7 miejsce:   Duczmal Adrian                    - rzut dyskiem (26,62m)
  • 7 miejsce:   Olszański Kacper                  - bieg na 300m ppł. (49,24s)
  • 8 miejsce:   Sobińska Magdalena           - bieg na 100m (14,45s)
  • 8 miejsce:   Ślusarek Jagoda                    - skok wzwyż (135cm)
  • 8 miejsce:   Martynowicz Patryk             - rzut dyskiem (24,26m)
  • 9 miejsce:   Olszańska Oliwia                   - bieg na 600m (1:51,05min)
  • 9 miejsce:   Naborczyk Tomasz                - rzut oszczepem (27,17m)
  • 9 miejsce:   Kahla Marcin                         - bieg na 300m (40,59s)
  • 11miejsce:   Sinica Emilia                         - bieg na 300m (51,39s)

Zapraszamy do galerii zdjęć z zawodów

 

Poprawiony: piątek, 03 czerwca 2016 14:07

bottom

Oficjalna strona Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze - www.gimnazjum.twardogora.pl.