top

BIP


"Mistrzostwo powiatu po raz kolejny"
poniedziałek, 19 grudnia 2016 11:14

W środę 7 grudnia rozegrane zostały w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu Szkolnej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza drużyna, zdobywając pierwsze miejsce, obroniła zeszłoroczny tytuł i wywalczyła awans do kolejnego etapu rozgrywek. W turnieju udział wzięło sześć szkół z powiatu oleśnickiego. Nasze dziewczęta pokonały kolejno: Gimnazjum w Międzyborzu (2:0), Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie (2:0), w półfinale Gimnazjum w Sycowie (2:0) a w finale Gimnazjum nr 1 w Oleśnicy (2:0). Dziewczęta zagrały w składzie: Kinga Fajkowska (3d), Julia Henczel (3d), Marta Piech (3e), Wiktoria Wierzbicka (3e), Anita Kocemba (3e), Marta Kubacka (3e), Aleksandra Myszkowska (2a), Julia Fajkowska (2a), Maja Pacyna (2d), Vanesa Rumniak (2d), Wiktoria Freus (1d), Laura Gradowska (1d). Opiekunem zespołu jest p. Sebastian Stekiel.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA :

 

  1. Gimnazjum nr 1 w Twardogórze
  2. Gimnazjum nr 1 w Oleśnicy
  3. Gimnazjum w Sycowie
  4. Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie
  5. Gimnazjum w Międzyborzu
    Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy

 

W środę 7 grudnia rozegrane zostały w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu Szkolnej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza drużyna, zdobywając pierwsze miejsce, obroniła zeszłoroczny tytuł i wywalczyła awans do kolejnego etapu rozgrywek.

                W turnieju udział wzięło sześć szkół z powiatu oleśnickiego. Nasze dziewczęta pokonały kolejno: Gimnazjum w Międzyborzu (2:0), Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie (2:0), w półfinale Gimnazjum w Sycowie (2:0)  a w finale Gimnazjum nr 1 w Oleśnicy (2:0).

                Dziewczęta zagrały w składzie: Kinga Fajkowska (3d), Julia Henczel (3d), Marta Piech (3e), Wiktoria Wierzbicka (3e), Anita Kocemba (3e), Marta Kubacka (3e),  Aleksandra Myszkowska (2a), Julia Fajkowska (2a), Maja Pacyna (2d), Vanesa Rumniak (2d), Wiktoria Freus (1d), Laura Gradowska (1d).  Opiekunem zespołu jest p. Sebastian Stekiel.


bottom

Oficjalna strona Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze - www.gimnazjum.twardogora.pl.