top

BIP


Spotkanie z podróżnikiem Bolesławem Grabowskim Drukuj
wtorek, 06 czerwca 2017 10:13

30 maja 2017r. gościł w naszym gimnazjum Pan Bolesław Grabowski. Była to już jego piąta wizyta w naszej szkole. Wcześniej odwiedzał nas w latach 2011-2014. Nasz gość odbył niedawno podróż na Bliski Wschód do Ziemi Świętej. Wrażenia z tej podróży przekazywał naszym uczniom. Młodzież poznała trudne warunki życia ludzi na obszarach pustynnych, gdzie woda cenniejsza jest od złota. Cała podróż udokumentowana została zdjęciami. Atrakcją pokazu była możliwość przymierzenia oryginalnych strojów żydowskich lub muzułmańskich. Można było również posmakować macy i chleba Św. Jana. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich. (Zdjęcia)


bottom

Oficjalna strona Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze - www.gimnazjum.twardogora.pl.