top

BIP


Osiągnięcia sportowe Drukuj

Osiągnięcia sportowe za rok 2013/2014 - kliknij aby pobrać (. pdf 113KB)

Osiągnięcia sportowe za rok 2012/2013 - kliknij aby pobrać (. pdf 114KB)

Osiągnięcia sportowe za rok 2011/2012 - kliknij aby pobrać (.pdf 128KB) 

 

Osiągnięcia sportowe za rok 2010/2011 - kliknij aby pobrać (.pdf 250KB)

 
2009/2010

Finał Dolnośląski Indywidualnych Biegów Przełajowych, Dziewczęta – XIV m-ce, Chłopcy – XIII m-ce, opiekun: W.Czajkowski, P.Olszański


Szkolna Liga Lekkoatletyczna, Dziewczęta – II m-ce/powiat/ Chłopcy – II m-ce /powiat/, opiekun: W.Czajkowski, P.Olszański

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe, Dziewczęta –I m-ce /powiat/, XI m-ce / województwo/, Chłopcy - VI m-ce /powiat/, opiekun: W.Czajkowski, P.Olszański

 

Zawody Piłki Nożnej, I miejsce /powiat/, IV miejsce /strefa wrocławska/, opiekun: W.Lizak

 

Strzelectwo Sportowe, XV m-ce /województwo/, opiekun: T.Berkowska

 

Piłka siatkowa - chłopcy,  IV m-ce /powiat/, opiekun: S.Stekiel

 

Konkurs Tańca o Puchar Starosty, I miejsce /powiat/m opiekun: T.Berkowska, I.Tomaszek-Czajkowska

 

Indywidualne Mistrzostwa LA,  Dziewczęta – I m-ce/powiat/, V m-ce /strefa/, Chłopcy - I m-ce/powiat/, II m-ce /strefa/, V województwo, opiekun: W.Czajkowski, P.Olszański

 

Zawody o Puchar Samsunga, IV m-ce A. Puka pchnięcie kulą 10.29m,  IV m-ce D. Kaźmierczak w pchnięciu kulą 11.30m,  IV m-ce K.Schubert w skoku w dal- 5.42m, opiekun: W.Czajkowski, P.Olszański

2008/2009

 

 FINAŁ POWIATU SZKOLNEJ LIGI LA - październik 2008

 II m-ce chłopców: Mikuła Kami, Grygorowicz Mateusz, Ławniczk Bartek, Ławniczak    Mateusz, Bury Wojciech, Reszel Szymon, Cholewa Patryk, Olszański Szymon, Kaźmierczak Dawid , Dzięgielewski Maciej, Janiak Wojciech, Kalarus Robert.

III m-ce dziewcząt : Olszańska Joanna, Wlazło Monika, Diakowska Andrzelika, Sobczyńska Sara, Szewczyk Aleksandra, Gabriel Martyna, Musiałowska Anna, Hliwa Klaudia, Kończak Klaudia, Studzińska Paulina, Przyślak Katarzyna, Grubska Natalia, Krawczyk Kinga, Weszka Jagoda, Wilkowiecka Julia.

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ - październik 2008

I m-ce: Jarząb Przemysław, Malinowski Radosław, Stelmach Michał, Franc Maciej, Ławniczak Bartosz, Kalarus Robert, Wojciechowski Kamil, Karga Tomasz, Puchalski Jakub, Myśliwiec Rafał, Szubert Dominik, Grabowski Marcin, Reszel Szymon, Witiw Tomasz, Witiw Patryk, Leszczyński Kamil, Kuśmierek Patryk, Kalarus Przemysław.

V m-ce w FINALE MIĘDZYPOWIATOWYM


FINAŁ POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - październik 2008

 III m-ce: Olszańska Joanna, Wlazło Monika, Dyba Adrianna, Sobczyńska Sara, Puka Aleksandra, Szewczyk Aleksandra, Gabriel Martyna, Hliwa Klaudia, Wilkowiecka Julia, Przyślak Katarzyna.

VI m-ce: Reszel Szymon, Kaźmierczak Zbigniew, Grygorowicz Mateusz, Maliński Radosław, Pasternak Łukasz, Kalarus Robert, Ławniczak Bartosz, Rządczyk Marek, Kaźmierczak Dawid, Olszański  Szymon.

FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA:

w kategorii dziewcząt

III m-ce: dla drużyny: Sobczyńska Sara, Stępień Katarzyna, Szewczyk Aleksandra, Grubska Natalia, Hliwa Klaudia, Kończak Klaudia, Krawczyk Kinga, Olszańska Joanna, Puka Aleksandra.

w kategorii chłopców

I m-ce: Bury Wojciech, Lizak Maciej, Dzięgielewski Maciej, Grabowski Marcin, Janiak Wojciech, Kalarus Robert, Kaźmierczak Dawid, Stanisławiszyn Michał, Woźniak Oskar, Ławniczak Bartosz, Ławniczak Mateusz, Oko Szymon, Olszański Szymon, Reszel Szymon, Rządczyk Marek, Rządkowski Dominik, Sania Szymon, Schubert Kacper, Knabeldorf Adrian, Cięciel Krzysztof, Tylcz Sławek

 FINAŁ DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY W LA - czerwiec 2009

X m-ce: dziewcząt  Sobczyńska Sara, Stępień Katarzyna, Szewczyk Aleksandra, Grubska Natalia, Hliwa Klaudia, Kończak Klaudia, Krawczyk Kinga, Olszańska Joanna, Puka Aleksandra.

VIII m-ce: chłopców Bury Wojciech, Lizak Maciej, Dzięgielewski Maciej, Grabowski Marcin, Janiak Wojciech, Kalarus Robert, Kaźmierczak Dawid, Stanisławiszyn Michał, Woźniak Oskar, Ławniczak Bartosz, Ławniczak Mateusz, Oko Szymon, Olszański Szymon, Reszel Szymon, Rządczyk Marek, Rządkowski Dominik.

 

FINAŁ SAC 17.06.2009

I m-ce: w biegu na 300m Joanna Olszańska,

I m-ce: w pchnięciu kulą Bartosz Ławniczak

2007/2008

 

Finaliści Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej (opiekunowie: W.Czajkowski, P.Olszański)
I m-ce: w powiecie
XI m-ce:  na Dolnym Śląsku
Sztafeta: Jakub Szumniak, Patryk Sprzyński, Sebastian Duczmail, Mateusz Szypa, Tomasz Gaweł, Mateusz Kikut, Kamila Mikuła, Dariusz Rusiecki, Krzysztof Gąsior, Adrian Studziński 

  • Mateusz Szypa - I miejsce w konkurencji 300m - 39,11 sek
  • Patryk Skrzyński - II miejsce w konkurencji 300m - 39,63 sek
  • Klaudia Kończak - III miejsce w konkurencji 100m - 14,04 sek
  • Dariusz Rusiecki - III miejsce w konkurencji 100m - 12,42 sek
  • Gracjan Hnatów - III miejsce w konkurencji rzut oszczepem - 40,45 m


I m-ce: w finale Dolnośląskim Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w kategorii Chłopców, (REPREZENTANCI DOLNEGO ŚLĄSKA NA MISTRZOSTWA POLSKI)
Drużyna: Dariusz Rusiecki, Mateusz Szypa, Patryk Skrzyński, Kamil Mikuła, Jakub Szumniak, Tomasz Gaweł, Mateusz Kikut, Sebastian Duczmal, Adrian Badowski, Mateusz Grygotowicz, Michał Franc, Maciej Franc, Gracjan Hnatów.

II m-ce: w powiecie w piłce siatkowej (opiekun: Jan Świerad)
JESSIKA LIZAK, ALEKSANDRA KRÓL, MILENA WIĘCŁAW, MARTA KONOPKA, PATRYCJA PRYMAS, ANGELIKA JARZĄB, DARIA TESZNAR, KLAUDIA BERNACKA, ALEKSANDRA URBAŃSKA, ANETA KALARUS 

II m-ce: w powiecie w piłce nożnej (opiekun: Waldemar Lizak)
GRACJAN HNATÓW, KAROL ROSIEWICZ, RADOSŁAW MALINOWSKI, DAWID JANIC, SZYMON RESZEL, MATEUSZ HOFMAN, CEZARY PIECH, KRZYSZTOF KOWALSKI, DAWID WLAZŁO, MACIEJ FRANC, JULIAN GRZESIAK, KAROL PIETRZAK, DAMIAN KACZOROWSKI, ROBERT KARALUS, TOMASZ KARGA, MACIEJ LIZAK, PRZEMYSŁAW SOBKO SŁAWOMIR TYLCZ, MICHAŁ STELMACH, PATRYK KUSMIEREK 

2006/2007

 

I m-ce: w Finale Powiatowym Piłki Nożnej Chłopców i awans do rozgrywek strefowych (dawne woj. Wrocławskie) - maj 2007

I m-ce: w Finale Powiatowym Szkolnej Ligii w Lekkiej Atletyce i awans do rozgrywek strefowych - czerwiec 2007

I m-ce: e drużyny chłopców i II dziewcząt w Finale Powiatowym Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce (awans do finału strefowego 3 pierwszych z każdej konkurencji - około 20 osób)

2005/2006

 

Finał Dolnośląski w sztafetowych biegach przełajowych Olszyna Lubańska 12.10.2004
Chłopcy - XII miejsce 

Finał Dolnośląski w Szkolnej Lidze lekkoatletycznej 6.10.2005
Chłopcy - XIV miejsce 

Finał Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Oleśnica 28.09.2005
1.Chłopcy - I miejsce 
2.Dziewczęta 

Finał Powiatowy w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Twardogóra 20.09.2005
1.Chłopcy - I miejsce 
2.Dziewczęta - II miejsce

2004/2005

 

Finał Dolnośląski o Puchar Jean Humberta Wrocław 11.10.2004
1.Chłopcy - IV miejsce 
2.Dziewczęta - XXII miejsce 

Finał Dolnośląski w Sztafetowych Biegach Przełajowych Olszyna Lubańska 23.10.2004
Chłopcy - IV miejsce 

Finał Dolnośląki w Indywidualnych Biegach Przełajowych Bystrzyca Oławska
1.Chłopcy - IV miejsce 
2.Dziewczęta - XV miejsce 

Finał Dolnośląski Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce Wrocław 31.05.2005
Chłopcy - XII miejsce 

Finał Strefy Wrocławskiej Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce Wrocław 18.05.2005
Chłopcy - III miejsce 

Finał Powiatowy w Indywidualnych Mistrzostwach lekkoatletycznych Twardogóra 11.05.2005
Dziewczęta - IV miejsce 
Chłopcy - II miejsce 

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi lekkoatletycznej Twardogóra 11.05.2005
1.Chłopcy - II miejsce 
2.Dziewczęta - V miejsce 

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Gimnazjów Województwa Dolnośląskiego w Roku szkolnym 2004/05
Gimnazjum nr 1 w Twardogórze - XXVIII miejsce - 1024 pkt

2004/2003

 

Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego (Mistrzostwa Polski w kat. Młodzik) 27-28.09.2003 Słubice
300ppł chłopcy
1.Fok Przemysław- XIV miejsce 
2.Kubacki Mariusz- XVIII miejsce 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregiony Słubice 12.09.2003

300ppł chłopcy
Kubacki Mariusz - II miejsce 

Sztafeta 4x100m chłopcy
Dworakowski K., Kubacki M., Fok P., Gaber P. - I miejsce 

110ppł chłopcy
1.Sobczak Jaromir - VII miejsce 
2.Wdowski Mateusz - IX miejsce 

300m chłopcy
1.Gaber Piotr - V miejsce 
2.Fok Przemysław - VIII miejsce 

Finał Dolnośląski w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Gimnazjada Bystrzyca Lubańska 20.09.2003
Chłopcy - IV miejsce 

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegach Przełajowych Bystrzyca Oławska 3.03.2004
1.Chłopcy - VI miejsce 
2.Dziewczęta - XIII miejsce 

Finał Dolnośląski o Puchar Jean Humberta Wrocław 8.06.2004
1.Chłopcy - III miejsce 
2.Dziewczęta - XIV miejsce 

Finał Dolnośląski Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Wrocław 26.05.2004
1.Chłopcy - IV miejsce 
2.Dziewczęta - XII miejsce 

Finał Dolnośląski w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Wrocław 3.06.2004
1.Chłopcy - I miejsce 
2.Dziewczęta - XVII miejsce 

Finał Strefy Wrocławskiej Gimnazjady w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce Wrocław 17.05.2004
1.Chłopcy - I miejsce 
2.Dziewczęta - III miejsce 

Mistrzostwa Powiatu Oleśnickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Oleśnica 8.10.2003
1.Chłopcy - I miejsce 
2.Dziewczęta - IV miejsce 

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Oleśnickiego w Lekkiej Atletyce Twardogóra 20.04.2004
1.Chłopcy - I miejsce 
2.Dziewczęta - I miejsce 

Mistrzostwa Powiaty Oleśnickiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Twardogóra 20.05.2004
1.Dziewczęta - I miejsce 
2.Chłopcy - I miejsce 

Mistrzostwa Powiatu Oleśnickiego o Puchar Jean Humberta Wrocław 24.05.2004
1.Dziewczęta - I miejsce 
2.Chłopcy - I miejsce 

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Gimnazjów Województwa Dolnośląskiego w roku szkolnym 2003/04
Gimnazjum nr 1 w Twardogórze - XV miejsce - 1115 pkt 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY-WROCŁAW 2002
1.Wodnicki Łukasz- IV miejsce w sztafecie 4x400m 
2.Obiegło Krzysztof- X miejsce w biegu przez płotki 110ppł 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY-WROCŁAW 2004
1.Wdowski Mateusz- XIV miejsce w dziesięcioboju 

 

Opracował: mgr Waldemar Czajkowski, mgr Paweł Olszański
 
 
Poprawiony: wtorek, 18 listopada 2014 14:33

bottom

Oficjalna strona Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze - www.gimnazjum.twardogora.pl.