top

BIP


Osobowości szkolne
Rok 2015/2016

 

Aleksandra Bury

Absolwent Roku

Aleksandra Lorek

Absolwent Roku

Agnieszka Jażdzewska

Osobowość nauk ścisłych

Andżelika Sobczyk

Osobowość Społeczna

Inga Dzięgielewska

Osobowość Artystyczna

Julia Franczak

Osobowość Artystyczna

Kacper Machnik

Osobowość Lingwistyczna

Kacper Sobczak

Osobowość Sportowa

Krzysztof Bednarski

Osobowość nauk przyrodniczych

Laura Kałużna

Osobowość Społeczna

Marcelina Pluta

Osobowość Artystyczna

Zuzanna Antonowicz

Osobowość Humanistyczna

Rok 2014/2015

 

Sara Obiegło

Absolwent Roku

Jakub Ladra

Osobowość nauk matematycznych

Karolina Ogrotnik

Osobowość Sportowa

Małgorzata Dryzd

Osobowość Humanistyczna

Natalia Witiw

Osobowość Artystyczne

Blanka Krzywańska

Osobowość Sportowa

Wojciech Orchel

Osobowość nauk przyrodniczych

Rok 2013/2014

 

Agnieszka Sobińska

Absolwent Roku

Agnieszka Cych

Osobowość Nauk Ścisłych

Piotr Jażdżewski

Osobowość Nauk Ścisłych

Maciej Jankowski

Osobowość Humanistyczna

Julia Wira

Osobowość Artystyczne

Aleksandra Kozłowska

Osobowość Artystyczna

Adriana Kałużna

Osobowość Sportowa

Dominika Orlińska

Osobowość Sportowa

Piotr Lizak

Osobowość Sportowa

Radosław Woźniak

Osobowość Sportowa

Rok 2012/2013

 

Aleksandra Gąsior

Absolwent Roku

Aleksandra Cieślik

Absolwent Roku

Agata Kubera

Osobowość Sportowa

Aleksandra Burdek

Osobowość Humanistyczna

Anita Sagan

Osobowość Humanistyczna

Dawid Fajkowski

Osobowość Sportowa

Katarzyna Pękala

Osobowość Nauk ścisłych

Maja Olszańska

Osobowość Artystyczna i Sportowa

Michał Kuc

Osobowość Nauk ścisłych

Michał Nowak

Osobowość Nauk ścisłych

Szymon Rusiecki

Osobowość Sporotwa

Jakub Rusiecki

Osobowość Sporotwa

Monika Federyszyn

Osobowość Artystyczna

Rok 2011/2012

 

Aleksandra Burda

Absolwent Roku

Agata Głowacz

Osobowość Artystyczna

Jakub Kłosowski

Osobowość Przedmiotów ścisłych

Karolina Berkowska

Osobowość Lingwistyczna

Klaudia Kopeć

Osobowość Społeczna

Klaudia Łozińska

Osobowość Społeczna

Łukasz Łukasik

Osobowość Artystyczna

Magdalena Gołuch

Osobowość Społeczna

Paweł Kuriata

Osobowość Przedmiotów przyrodniczych i Artystyczna

Sara Smolis

Osobowość Artystyczna

Rok 2010/2011

 

Karolina Cieślik

Absolwent Roku

Łukasz Wieloch

Absolwent Roku

Krzysztof Cięciel

Osobowość Artystyczna

Aleksandra Kaszczyszyn

Osobowość Humanistyczna

Patryk Gląba

Osobowość Społeczna

Krzysztof Legierski

Osobowość Naukowa

Jagna Gonera

Osobowość Artystyczna

Mateusz Ławniczak

Osobowość Sportowa

Kacper Schubert

Osobowość Sportowa

Szymon Olszański

Osobowość Sportowa

Rok 2009/2010

 

Anna Bednarska

Osobowość Artystyczna

Magdalena Gąsior

Absolwent Roku

Marcin Grabowski

Osobowość Artystyczna

Bartosz Ławniczak

Osobowość Sportowa

Maciej Lizak

Osobowość Naukowa

Marta Mieszała

Osobowość Artystyczna

Dominik Rządkowski

Osobowość Społeczna

Justyna Szewczyk

Osobowość Artystyczna

Rok 2008/2009

 

Anna Nowicka

Osobowość Humanistyczna

Artur Bednarski

Osobowość Artystyczna

Jakub Berkowski

Osobowość Naukowa

Dorota Gąsior

Osobowość Artystyczna

Weronika Obiegło

Osobowość Artystyczna

Ewelina Głowacz

Osobowość Artystyczna

Jessika Lizak

Osobowość Społeczna

Joanna Witiw

Osobowość Artystyczna

Karolina Drapiewska

Osobowość Społeczna

Stanisław Janas

Osobowość Artystyczna

Kinga Simura

Absolwent Roku

Łukasz Kucharski

Osobowość Humanistyczna

Mateusz Grygotowicz

Osobowość Sportowa

Rok 2007/2008

 

Hanna Babula

Osobowość Artystyczna

Klaudia Berek

Osobowość Artystyczna

Karina Ladra

Osobowość Artystyczna

Krzysztof Gąsior

Absolwent Roku

Patryk Skrzyński

Osobowość Sportowa

Małgorzata Gądek

Osobowość Społeczna

Michał Januszkiewicz

Osobowość Artystyczna

Rok 2006/2007

 

Dawid Kaczmarek

Osobowość Artystyczna

Hubert Rudawski

Osobowość Artystyczna

Bartosz Łysek

Absolwent Roku

Paweł Czuliński

Osobowość Społeczna

Przemysław Przyślak

Osobowość Artystyczna

Radosław Gała

Osobowość Artystyczna

Magdalena lków

Osobowość Naukowa

Kryspina Konopko

Osobowość Humanistyczna

Rok 2005/2006

 

Agnieszka Popiołek

Absolwent Roku

Piotr Czajkowski

Osobowość Artystyczna

Marta Witiw

Osobowość Artystyczna

Bartek Obiegło

Osobowość Naukowa

Rok 2004/2005

 

Michał Bednarski

Osobowość Artystyczna

Piotr Drażniowski

Osobowość Artystyczna

Radosław Kuczyński

Osobowość Artystyczna

Małgorzata Szmajek

Absolwent Roku

Mateusz Wdowski

Osobowość Sportowa

Piotr Zarówny

Osobowość Artystyczna

Ewa Bielinis

Osobowość Naukowa

Rok 2003/2004

 

Justyna Schubert

Absolwent Roku

Rok 2002/2003

 

Dawida Jędryczko

Osobowość Humanistyczna

Krzysztof Obiegło

Osobowość Sportowa

Łukasz Wodnicki

Osobowość Sportowa

Monika Konefon

Osobowość Humanistyczna

Wiktor Pękala

Osobowość Humanistyczna

Paweł Potyrała

Absolwent Roku

Rok 2001/2002

 

Agata Sobiś

Osobowość Artystyczna

Aleksandra Sokołowska

Osobowość Artystyczna

Justyna Grabowska

Osobowość Humanistyczna

Kamil Sacharczuk

Osobowość Artystyczna

Lucyna Sierok

Osobowość Artystyczna

Krystian Sacharczuk

Osobowość Artystyczna

 


bottom

Oficjalna strona Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze - www.gimnazjum.twardogora.pl.