top

BIP


Rekordy szkoły Drukuj
Konkurencja Dziewczęta Rekord Rocznik Chłopcy Rekord Rocznik
60m Zych Anna 8,1s '89 Dworakowski Kamil 7,2s '88
100m Zych Anna 13,39s '89 Dworakowski Kamil 11,64s '88
200m Kaźmierska Emila 27,90s '86 Dworakowski Kamil 23,83s '88
300m Olszańska Joanna 43,18s '94 Dworakowski Kamil 37.13s '88
400m       Wodnicki Łukasz 52.80s '86
600m Szydełko Judyta   1:45.70s  '86 Szumniak Jakub 1:27.0s '92
800m Kuś Katarzyna 2:46.47s '91 Bernacki Bartłomiej 2:08.11s '87
1000m Sokołowska Aleksandra 3:18.20s '86 Kruk Paweł 2:43.17s '90
1500m       Kruk Paweł 4:25.20s '90
2000m       Kruk Paweł 6:06.91s '90
60ppł Olszańska Joanna 9.5s '94 Schubert Kacper 8.44s '95
100/110ppł Olszańska Joanna 15.94s '94 Schubert Kacper 14.42s '95
300ppł Olszańska Joanna 47.14s '94 Schubert Kacper 40.92s '95
400ppł       Schubert Kacper 56.99s '95
Skok w dal Berkowska Karolina 4,76m '96 Grygotowicz Mateusz 6.50m '93
Oszczep (600g) Orlińska Dominika 35,15m '98 Ławniczak Bartosz 55.93m '94
Oszczep (500g) Orlińska Dominika 44,15m '98 Ławniczak Bartosz 56,93m '94
Kula (3/4kg) Ogrotnik Karolina 11.12m '99 Ławniczak Bartosz 13,60m '94
Kula (4/5kg)       Ławniczak Bartosz 12,52m '94
Rzut dyskiem (0.75/1kg) Ogrotnik Karolina 35.05m '99 Grygotowicz Mateusz 48.42m '93
Rzut dyskiem (1/1.5kg) Puka Aleksandra 28.31m '95 Grygotowicz Mateusz 44.99m '93
Rzut młotem (3/4kg) Ogrotnik Karolina 50,65m '99 Grygotowicz Mateusz 41.98m '93
Rzut młotem (4/5kg) Puka Aleksandra  26,90m  '95  Grygotowicz Mateusz 42.13m '93
Sztafet 4x100 Kazimierska Emila   '86 Leszczyński Kamil   '92
  Kazimierska Anita '85 Wieczorek Patryk   '92
  Szierok Lucyna '86 Dzięgielewski Maciej   '92
  Otolińska Agnieszka 52.13s  '85 Schubert Kacper 46.00s '92
Sztafeta Szwedzka Olszańska M. '97 Duczmal Sebastian   '92
  Ryszczyk A. '97 Skrzyński Patryk   '92
  Kubera A. '97 Szypa Mateusz   '92
  Orlińska D. 2:39.06s '98 Szumniak Jakub 2:06:29s '92
10-bój       Wdowski Mateusz   '88
4-bój        
Chód (3/5km) Kuś Katarzyna 19:52.20s '91      
Skok wzwyż Kamzol Justyna 1,40m '86 Wdowski Mateusz 1.86m '88
Skok o tyczce       Olszański Szymon 3,20m '95
Trójskok       Schubert Mateusz  11,49m '89
 
Poprawiony: wtorek, 07 października 2014 13:37

bottom

Oficjalna strona Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze - www.gimnazjum.twardogora.pl.