top

BIP


Świetlica szkolna Drukuj
Świetlica  w Gimnazjum funkcjonuje od 1999roku, organizuje opiekę i zajęcia pozalekcyjne wszystkim uczniom dojeżdżającym do szkoły. Obecnie do Gimnazjum dojeżdża ok. 250 uczniów z całej gminy Twardogóra. Opiekę nad uczniami sprawują panie wychowawczynie świetlicy:  Urszula Kazanecka,  Anna Wolf, Monika Juszczak, Agata Stekiel i Anna Kalaruz.

 

W świetlicy gimnazjum odbywają się:

 

  1. Zajęcia plastyczno – techniczne oparte na autorskim programie z arteterapii „Kreujemy świat” autorzy: Urszula Kazanecka, Anna Wolf. 
  2. Zajęcia muzyczne i czytelnicze. 
  3. Zajęcia pomocy koleżeńskiej w nauce. 
  4. Gry planszowe i stolikowe. 
  5. Gra w bilard i piłkarzyki. 
  6. Gry telewizyjne i komputerowe. 
  7. Uczestniczymy w różnego rodzaju konkursach. 
  8. Nasze prace
Konkurs plastyczny "Łańcuch choinkowy"

 

Prace uczniów: Marlena Mrowicka 1c, Maria Antonowicz 1e, Kinga Kiełtyka 1e, Magdalena Knap 1e, Arleta Snopek 3b, Patryk Gląba 3f, Natalia Klekowska 1e, Ewa Karalus 1b, Daria Sobera 1e

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Powódź, pożar, dniem czy nocą  strażak przychodzi z pomocą"

 

Prace uczniów: Ewa Karalus 1b, Maria Antonowicz 1e, Kinga Kiełtyka 1e. Uczennica Ewa Karalus kl. 1b zakwalifikowała się do konkursu wojewódzkiego.


Udział w Gminnym konkursie plastycznym "Irlandia widziana oczami dziecka"

 

 

Prace uczniów: Maria Antonowicz 1e, Marlena Mucha 1b, Paweł Jasiak 3b, Magdalena Knap 1e

 

Powiatowy konkurs plastyczny  "Wiosenna wycinanka z motywem Świąt Wielkanocnych"

 

Prace uczniów bioracych udzuał w konkursie: Marta Fus 2a, Daria Sobera 1e, Marlena Mucha 1b, Paweł Jasiak 2b, Klaudia Tomczuk 1f

Uczestnicy Gminnego Konkursu Plastycznego  "Koszyczek Wielkanocny".

 

  

Prace uczniów: Sobera Daria 1e, Knap Magdalena 1e, Mrowicka Marlena 1c, Klekowska Natalia 1e, Żylak Klaudia 2f, Pawelec Sylwia 2b, Kinga Kiełtyka 1e, Łyjak Barbara 1e, Karalus Ewa 1b, Patryk Gląba 3f

I miejsce  Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra  Żylak Klaudia 2f
II miejsce  Sylwia Pawelec 2b
Wyróżnienie: Kinga Kiełtyka 1e, Mrowicka Marlena 1c, Gląba Patryk 3f
 

Uczestnicy konkursu plastycznego  "Pisanka Wielkanocna" - GOSiR w Twardogóra.

 

  

Prace uczniów: Paweł Jasiak 2b, Górecka Kamila 2f, Wolna Iza 2d, Jelonek Martyna 2f, Bruder Michał 2b, Fus Marta 2a, Antonowicz Maria 1e, duHuet Natalia 2f, Joanna Franc 2d

 

Uczestnicy wojewódzkiego konkursu plastycznego  "Bocian i jego sąsiedzi".

 

 

Prace uczniów: Klaudia Tomczuk 1f, Mikołaj Wieczorek 2c, Agata Masłowska 3e, Marlena Mrowicka 1c, Magdalena Knap 1e, Natalia Klekowska 1e, Daria Sobera 1e, Maria Antonowicz 1e, Kinga Kiełtyka 1e

 

Konkurs złota magiczna uliczka

 

W niedzielę 18 maja na X Powiatowych Prezentacjach Kulturalnych w Oleśnicy odbyła się wystawa pokonkursowa  pt. ”Złota magiczna uliczka w Pradze”.  Nagrodę laureata odebrała uczennica kl.IIIe – Marta Obiegło, wyróżnione zostały także prace Anny Bednarskiej i Karoliny Baran.


Wystawa - Kompozycje kwiatowe

 

Od początku maja można obejrzeć w Bibliotece Publicznej w Twardogórze wystawę prac plastycznych pt. „Kompozycje kwiatowe”. Prace zostały wykonane przez uczniów naszego Gimnazjum, którzy uczęszczają na świetlicowe zajęcia plastyczne.





Zajęcia plastyczno – techniczne

 

Zajęcia muzyczne i czytelnicze.

 

Gry planszowe i stolikowe:

 

Gra w bilard i piłkarzyki


 

Uczestniczymy w różnego rodzaju konkursach

 

Nasze prace

 

  


bottom

Oficjalna strona Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze - www.gimnazjum.twardogora.pl.